Untitled-1
Yoğun uğraşlar sonucunda, zorlu geçen denemeler sonucunda nihayet gelinliğimizi nereden alacağımıza karar verdik.

Büyülü Bir Deneyim.

Vakko Wedding House’un kusursuz hizmetinden yararlanmak için önce mutlaka randevu almalısınız. Randevu saatiniz geldiğinizde Vakko Wedding House’un güler yüzlü ekibi sizi kapıda karşılayacak. Hem sizin hem de ailelerinizin kendilerini evlerinde hissedebileceği bu şık ve sıcak ortamda, öncelikle müşteri temsilcileri sizin gelinlik tercihlerinizi dinleyerek, kafanızda nasıl bir düğün olduğunu, kişiliğinizi ve tarzınızı anlamaya çalışıyor olacaklardır.

unnamed

Gelinlik Seremonisi

Kafanızdaki model ne kadar net olursa olsun, Vakko Wedding House’a gelerek önce mağazayı baştan aşağı dolaşıp, dünya markalarının gelinlik koleksiyonlarını, en çok kullanılan gelinlik modellerini incelemelisiniz. Kendi beğeninizin yanı sıra deneyimli Vakko personelinin de yardımıyla denenecek gelinlik sayısını 5 – 8 parçaya kadar indirdikten sonra prova odalarına geçebilirsiniz. Gelinin yakınları ve arkadaşlarının rahatı için her şeyin düşünüldüğü bu ortamda, gelin adayları için gelinlik alışverişi bir ihtiyaç karşılamaktan çok sevdikleriyle birlikte katıldığı bir seremoniye dönüşüyor.

Vakko Wedding House’un usta terzileri prenses olmayı düsleyen gelinlere kabarık gelinlikler için rötuslar, daraltma ya da süsleme ekleme gibi ufak gelinlik tadilatları da gerçeklestiriyor ve dügün gününde gelinliginiz hazırlandıgınız yere getiriliyor.

Bütün bu deneyimi yaşayabilmek için düğününüzden yaklaşık dört ay önce Vakko Wedding House’dan içeri adımınızı atmış olmalısınız. Eğer gelinliğinizi mevcut modeller arasında bulan şanslı gelinlerden olursanız, iki prova ve düğünden bir hafta önce yapılan son bir gelinlik provası sayesinde düşlediğiniz gelinliğe kavuşabiliyorsunuz. Eğer yurt dışından siparişi gereken bir model seçtiyseniz, gelinliğinize kavuşmak için bir – iki ay beklemeniz gerekiyor.

Ekran Resmi 2015-01-17 23.26.32

Marka Seçenekleri Neler

Vera Wang’dan Zuhari Murad’a, Reem Acra’dan Oscar De La Renta’ya kadar en iyi yabancı gelinlik markalarının da içinde bulunduğu, her geline ve her düğüne uygun; en sadeden en işlemelisine kadar her tarzda, kumaşta ve modelde gelinlik Vakko Wedding House’da mevcut. Gelin ayakkabıları, bolerolar, çantalar, saç aksesuarları, şapkalar, duvaklar, kemer ve kuşaklar, saten gecelikler gibi bir gelinin ihtiyacı olabilecek her şey burada elinizin altında. Tüm bu ürün ve hizmetlere ek olarak, Vakko profesyonellerinden tavsiye niteliğinde çok yararlı bilgiler de alabiliyorsunuz. Örneğin gelinlikle rahat hareket etme yöntemleri, gelinliğin kuyruğunu zarafetle yönlendirme şekilleri gibi işinize yarayacak bilgiler mevcut.

Ekran Resmi 2015-01-17 23.26.39

Biz herşeyden çok memnun kaldık size de kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu kusursuz kaliteli hizmet ayrıcalığından faydalanmak için sizde randevu almayı unutmayın…

Write a comment:

*

Your email address will not be published.